LETA19 сентября 2020

Suns Saldus novada izglītības iestādē norāda uz astoņiem audzēkņiem, kuri, iespējams, lietojuši narkotikas

Suns Saldus novada izglītības iestādē norādījis uz astoņiem audzēkņiem, kuri, iespējams, lietojuši narkotikas informēja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova

Vakar, 17.septembrī, VP Kurzemes reģiona pārvaldes Saldus iecirkņa amatpersonas sadarbībā ar Saldus medicīnas centra narkologiem un Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes kinologiem veica pārbaudi mācību iestādē Saldus novadā ar mērķi noskaidrot, vai nenotiek nelikumīga narkotisko vielu aprite - lietošana, glabāšana vai realizācija.

Pēc Šeršņovas teiktā, vakar suņi norādīja uz astoņiem audzēkņiem, kuri, iespējams, ir lietojuši narkotiskās vielas. Lai pārbaudītu šo faktu, visi jaunieši tika nogādāti medicīnas iestādē ekspertīzes veikšanai, tostarp pie vienas no jaunietēm tika atrastas un izņemtas cigaretes bez Latvijas akcīzes markām.

Jaunieši, uz kuriem norādīja suns, ir vecumā no 12 līdz 18 gadiem, viņu vidū ir pieci puiši un trīs meitenes. Patlaban VP par notikušo ir sākti procesi administratīvā pārkāpuma lietās, līdz tiks saņemti ekspertīžu rezultāti un varēs lemt par materiāla tālāku virzību, sacīja Šeršņova.

Saskaņā ar Narkotisko un psihotropo vielu un zāļu, kā arī prekursoru likumīgās aprites likumu, par narkotisko vielu neatļautu iegādāšanos vai glabāšanu nelielā apmērā vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu lietošanu ir paredzēts brīdinājums vai naudas sods līdz 280 eiro.

VP pateicas VID Muitas pārvaldes Kinoloģijas nodaļas kinologiem un Saldus medicīnas centra darbiniekiem par sadarbību gan šajā profilaktiskajā pasākumā, gan arī iepriekš. Šāda veida pārbaudes notika iepriekš un tiks veiktas arī turpmāk, uzsvēra Šeršņova.

Только аутентифицированные пользователи могут оставлять комментарии. Войдите, пожалуйста.