ЛатвияLETA20 мая

"Tele2" biroja darbinieki pēc pandēmijas beigām 100 dienas gadā varēs strādāt attālināti

Mobilo sakaru operatora SIA "Tele2" biroja darbinieki pēc pandēmijas beigām 100 dienas gadā varēs strādāt attālināti informēja kompānijas pārstāvji.

Kompānijā skaidroja, ka šāds lēmums pieņemts, analizējot darba efektivitātes rādītājus un apkopojot darbinieku viedokļus par darba organizāciju pēc pandēmijas beigām.

"Patlaban, kad vakcinēšanas tempi sāk uzņemt apgriezienus, mēs mērķtiecīgi domājam, kad un kā varēsim atgriezties birojā, kāda būs jaunā darba organizācija. Darbs attālinātā režīmā ir pierādījis, cik liela vērtība ir organizācijas iekšējai darba kultūrai un uzņēmuma vērtībām," atzina "Tele2" Personāla daļas vadītāja Aija Bite-Ozere, piebilstot, ka pēc pandēmijas beigām apmēram 40% no darba laika katrs darbinieks, ja vēlēsies, varēs pavadīt ārpus biroja.

Vienlaikus kompānijā norādīja, ka "Tele2" patlaban strādā vairāk nekā 340 darbinieku.

Jau vēstīts, ka "Tele2" pērn strādāja ar 138,576 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 9,4% un bija 34,469 miljoni eiro.

"Tele2" reģistrēta 1995.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 3,486 miljoni eiro, "Tele2" vienīgais īpašnieks ir Zviedrijas "Tele2".