LETA21 сент.

Rebenoks sists ar rokām, kājām un dēļiem, viņam nolaupīti dārgi rokaspulksteņi un juvelierizstrādājumi

Trīs maskās tērpti noziedznieki advokāta Pāvela Rebenoka mājā iebrukuši, uzlaužot durvis, un savus upurus tie situši ar rokām, kājām un turpat atrastiem dēļiem, bet no notikuma vietas aiznesuši līdzi dārgus rokaspulksteņus un juvelierizstrādājumus, preses brīfingā informēja Valsts policijas Kriminālizmeklēšanas pārvaldes priekšnieks Armands Ruks.

Viņš stāstīja, ka laupītāji upurus pārsteiguši, nezvanot pie durvīm, bet ielaužoties pa tām no pagalma puses. Teritorijā nav bijusi uzstādīta videonovērošana un mājā tobrīd nav bijusi ieslēgta signalizācija.

Saskaņā ar sniegtajām liecībām, uzbrucēji bijuši trīs, tērpti viscaur melnā un ar maskām galvā. Divus mājās esošos vīriešus viņi situši ar rokām, kājām un turpat pagalmā atrastiem dēļiem, kurus policija pēc tam atradusi aptuveni 200 metrus no nozieguma izdarīšanas vietas. Viens cietušais vīrietis - Rebenoks - no gūtajām traumām miris.

Laupītāji aiznesuši sev līdzi dārgu rokaspulksteņu kolekciju un juvelierizstrādājumus, tai skaitā gredzenus un aproču pogas, pastāstīja Ruks.

Kā ziņots, ka naktī uz svētdienu Langstiņos nogalināts zvērināts advokāts Rebenoks, bet ievainots viņa partneris veterinārārsts Ingus Balandins.

Saistībā ar notikušo policijā sākts Kriminālprocess pēc krimināllikuma 117.panta - par slepkavību, ja tā saistīta ar laupīšanu. Policija gan aizvien neizslēdz arī iespēju, ka Rebenoka slepkavības motīvi varētu būt saistīti ar viņa profesionālo darbību, tomēr šī versija esot mazāk ticama.

Статьи по теме