LETA17 авг.

Ceļu remontdarbi Latvijā turpinās 117 valsts autoceļu posmos

Ceļu remontdarbi Latvijā pašlaik turpinās 117 valsts autoceļu posmos, tāpēc autovadītāji tiek aicināti rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem un savlaicīgi plānot savus braucienus informēja "Latvijas valsts ceļi".

Uz autoceļa Jēkabpils- Ludza, posmā no Greivuļiem līdz Greiškāniem pie Rēzeknes, ar luksoforiem regulētu posmu skaits ir pieaudzis līdz pieciem, un, lai tos izbrauktu, var būt nepieciešama stunda.

Uz Jelgavas šosejas, posmā no Jaunolaines līdz tiltam pār Misu, satiksme tiek organizēta pa vienu - Jelgavas virziena - brauktuvi pa vienai joslai katrā virzienā, ātruma ierobežojums tur noteikts 70 kilometri stundā (km/h). Arī šajā ceļa remonta posmā jāplāno papildu laiku, jo sevišķi darbdienu rītos un vakaros ceļā var paiet vairāk par pusstundu.

Būvdarbi turpinās arī uz Daugavpils šosejas, posmā no Salaspils līdz Ikšķilei, kur darbu zonā noteikts ātruma ierobežojums 70 km/h un ir slēgta viena no brauktuves divām joslām Rīgas virzienā.

Uz reģionālajiem autoceļiem visvairāk pagaidu luksoforu ir uz autoceļa Jelgava- Auce, posmā no ceļa sākuma līdz pat Penkulei - tur ir astoņi pagaidu luksofori, un, lai izbrauktu visus remontdarbus, var būt nepieciešams vairāk par stundu. Savukārt uz autoceļa Ventspils- Kuldīga 20 kilometru garajā posmā, sākot no Ventspils Kuldīgas virzienā, ir četri luksoforu posmi un jārēķinās ar 50 minūtēm ceļā.

Uz Tallinas šosejas Saulkrastu apvedceļa ir trīs posmi ar priekšrocības zīmēm un ātruma ierobežojumiem, bet uz Daugavpils šosejas no Ikšķiles līdz Salaspilij satiksmei pārmaiņus tiks slēgta viena no divām braukšanas joslām Rīgas virzienā.