LETA2 нояб.

Novembrī daudzviet valsts autoceļu tīklā turpinās remontdarbi

Arī novembrī daudzviet valsts autoceļu tīklā turpinās remontdarbi un autovadītājiem ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem informēja VAS "Latvijas valsts ceļi" Komunikācijas daļā.

Darbi turpinās uz Tallinas šosejas tās sākumposmā, vairākos Daugavpils šosejas posmos, arī uz Rēzeknes šosejas uz Rīgas apvedceļa pie Jaunmārupes. Visvairāk satiksmes ierobežojumu ir uz reģionālajiem ceļiem.

Ņemot vērā laika apstākļus atsevišķos ceļu remontdarbu posmos sāk ieviest tehnoloģisko ziemas pārtraukumu, kura laikā paliek spēkā ātruma ierobežojumi. Piemēram, uz Liepājas šosejas pie Saldus un uz autoceļa Rēzekne-Daugavpils (A13) pie Rēzeknes būvdarbu posmos sācies tehnoloģiskais pārtraukums - tur paliek spēkā ātruma ierobežojums 70 kimometri stundā, pie Rēzeknes arī 50 kilometri stundā.

Rudenīgos laika apstākļos autovadītājus aicina būt īpaši uzmanīgiem un piesardzīgiem. Jāņem vērā, ka no rītiem doties uz darbu, bet vakaros uz mājām tagad nākas pa tumsu vai krēslā. Atsevišķus ceļu posmus var klāt slapjas, nobirušas koku lapas, kuru dēļ ceļi var būt slideni, savukārt lietus laikā var iestāties akvaplanēšana.

Grants ceļi lietus dēļ vietām var būt pārmitrināti un grūtāk izbraucami. Par pārmitrinātiem ceļu posmiem un citiem braukšanas apgrūtinājumiem uz valsts autoceļiem aicina informēt "Latvijas Valsts ceļus", zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555.