LETA23 окт.

Arī rudenī remontdarbi turpinās vairāk nekā 70 ceļu posmos

Būvdarbu sezona uz valsts autoceļiem turpinās, un vairāk nekā 70 ceļu posmos joprojām norit remontdarbi informēja VAS "Latvijas valsts ceļi" (LVC) Komunikācijas daļā.

Saistībā ar remontdarbiem lielākie satiksmes ierobežojumi ir noteikti uz Daugavpils šosejas četros posmos, uz Vidzemes šosejas, uz Bauskas šosejas, kā arī uz Rēzeknes šosejas.

Savukārt uz reģionālajiem autoceļiem lielākie satiksmes ierobežojumi remontdarbu dēļ ir noteikti uz autoceļa Pūri-Auce-Grīvaiši (P96), uz autoceļa Ērgļi-Jaunpiebalga-Saliņkrogs (P33), uz autoceļa Rēzekne-Gulbene (P36), uz autoceļa Pļaviņas-Madona-Gulbene (P37), uz autoceļa Dūči-Limbaži (P53), uz autoceļa Līvāni-Preiļi (P63), uz autoceļa Jēkabpils-Lietuvas robeža (Nereta) (P75) un uz autoceļa Jelgava-Staļģene-Code (P94).

LVC arī atgādina, ka rudens rītos vēlāk kļūst gaišs, bet vakaros agrāk satumst, līdz ar to biežāk jābrauc pa mijkrēsli un tumsu, kad jābūt īpaši uzmanīgiem. Turklāt oktobrī atsevišķus ceļu posmus var klāt slapjas, nobirušas koku lapas, kuru dēļ ceļi var būt slideni, savukārt lietus laikā var rasties akvaplanēšana. Savukārt grants ceļi lietus dēļ vietām var būt pārmitrināti un grūtāk izbraucami.

Par pārmitrinātiem ceļu posmiem un citiem braukšanas apgrūtinājumiem uz valsts autoceļiem LVC aicina informēt, zvanot uz diennakts bezmaksas infolīniju 8000 5555.