LETA14 нояб.

Remontdarbi turpinās 56 valsts autoceļu posmos

Šoruden remontdarbi vēl turpinās 56 valsts autoceļu posmos, kur autovadītājiem ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem informēja "Latvijas valsts ceļi" (LVC).

Lielākā apjoma būvdarbi turpinās uz autoceļa Pūri- Auce- Grīvaiši Zemgalē, savukārt visvairāk būvdarbu posmu ir Latgales pusē.

Lielākie satiksmes ierobežojumi ceļu remontdarbu dēļ uz galvenajiem autoceļiem ir uz Rīgas apvedceļa, kur ir sašaurināta brauktuve pie ceļa pārvada pie Jaunmārupes un ātruma ierobežojumi. Pa autoceļu Rīga-Jaunmārupe satiksme uz pārvada notiek pa vienu joslu ar priekšrocības zīmēm.

Uz Daugavpils šosejas pie Pļaviņām starp abiem rotācijas apļiem ir noteikts ātruma ierobežojums, ir divi luksoforu posmi un ceļā var paiet desmit minūtes, savukārt uz galvenā autoceļa Jēkabpils- Rēzekne- Ludza posmā no Greivuļiem līdz Greiškāniem pie Rēzeknes ir viens ar luksoforiem regulēts posms, ātruma ierobežojums un jāierēķina nepilna pusstunda ceļā.

LVC atzīmē, ka atbilstoši meteorologu prognozēm, atsevišķos reģionos naktīs gaisa temperatūra var pazemināties līdz nullei un zem nulles. Tas nozīmē, ka rīta stundās atsevišķos posmos autoceļi var apledot un autovadītājiem jābūt īpaši uzmanīgiem.

Lai arī autotransportam ar ziemas riepām obligāti ir jābūt aprīkotam no 1.decembra, tomēr, ņemot vērā nākamās meteoroloģisko prognozi, LVC aicina to veikt nekavējoties un negaidot likumā noteikto datumu.