LETA01 сентября 2020

Saldus novads izsludinājis studentu stipendiju "Medusmaize"

Saldus novada pašvaldība no šodienas līdz 20.septembrim aicina pieteikties studentus stipendijai "Medusmaize" informēja Saldus novada pašvaldībā.

No šī mācību gada stipendijas piešķiršanā ir ieviestas vairākas būtiskas izmaiņas stipendijas apmērā, studiju prioritātēs un saistībās, kas jāuzņemas, saņemot stipendiju.

Jaunajiem stipendiātiem palielināta stipendija, kas pielīdzināta valstī noteiktajai minimālajai algai - studentu stipendijai 50% apmērā, bet ārstniecības stipendijai - 100% apmērā no valstī noteiktās minimālās algas.

Jaunajā studiju gadā prioritārās studiju programmas "Studenta stipendijai" ir noteiktas bioloģijas, ķīmijas, fizikas, svešvalodas skolotāji, kā arī būvinženierija.

Savukārt "Ārstniecības stipendijai" jeb rezidenta stipendijai noteiktās prioritātes ir ģimenes ārsts, ginekologs, neirologs un otorinolaringologs.

Stipendijas saņemšanas gadījumā pretendents pēc bakalaura vai ārstniecības studiju beigšanas turpmākos trīs gadus slēdz darba tiesiskās attiecības ar Saldus novada pašvaldību vai pašvaldības kapitālsabiedrību, ja minētajās iestādēs ir atbilstošs piedāvājums.

Только аутентифицированные пользователи могут оставлять комментарии. Войдите, пожалуйста.