LETA02 сентября 2020

Saistībā ar konstatētajiem Covid-19 gadījumiem Aglonas, Riebiņu un Krāslavas domes pārtrauc apmeklētāju pieņemšanu klātienē

Saistībā ar konstatētajiem Covid-19 saslimšanas gadījumiem kaimiņu - Aglonas, Riebiņu un Krāslavas - novadu domes pārtrauc apmeklētāju pieņemšanu klātienē.

Aglonas novada domē pašlaik netiek uzņemti apmeklētāji. Steidzamos gadījumos pašvaldība lūdz zvanīt uz Klientu apkalpošanas centru vai attiecīgajiem speciālistiem.

Riebiņu novada pašvaldībā ierastajā režīmā strādā tikai Dzimtsarakstu nodaļa. Ar citiem speciālistiem iedzīvotājiem jāsazinās pa tālruni. Pašvaldības ēkas pirmā stāva vestibilā ir izvietota speciāla kastīte, kurā iespējams ievietot iesniegumu vai citu pašvaldībai paredzēto dokumentu.

Arī Krāslavas novadā ierastajā režīmā darbu turpina tikai Dzimtsarakstu nodaļa. Pie novada domes ieejas izvietota speciāla pastkaste dokumentu ievietošanai. Ar speciālistiem un iestādēm iespējams sazināties telefoniski.

Slimību profilakses un kontroles centra apkopotie dati liecina, ka šajos trīs novados pašlaik ir augstākā saslimstība Latgalē. Aglonas novadā ir septiņi Covid-19 slimnieki, bet kaimiņu Riebiņu un Krāslavas novados katrā zināms par deviņiem gadījumiem.

Только аутентифицированные пользователи могут оставлять комментарии. Войдите, пожалуйста.