LETA09 сентября 2020

Visiem "Tour de France" dalībniekiem Covid-19 testi negatīvi, sacensību direktoram - pozitīvs

Visiem prestižā daudzdienu velobrauciena "Tour de France" dalībniekiem - sportistiem un komandu personālam - otrās Covid-19 pārbaudes uzrādījušas negatīvus rezultātus.

Tiesa, ar Covid-19 inficējies sacensību direktors Kristiāns Prudoms, kuram turpmākā nedēļa būs jāpavada pašizolācijā.

Ja kādā no komandām tiktu konstatēti vismaz divi inficēšanās gadījumi, šai vienībai tūre, visticamāk, būtu beigusies. Lai ierobežotu Covid-19 izplatību, komandu sastāvi tika samazināti līdz 30 personām, taču dažas vienības ieradās tikai ar 25 cilvēkiem.

Iepriekš Covid-19 tika konstatēs "Lotto-Soudal" komandā, kurā bija inficējušies divi mehāniķi. Tāpat vīrusa klātbūtne tika konstatēta diviem viņu istabas biedriem.

Pirmdien sportistiem bija brīvdiena, bet otrdien jāveic 168,5 kilometru gara distance pa līdzenumu. Prestižajā velobraucienā piedalās arī latvieši Toms Skujiņš un Krists Neilands, kuri pirmajos deviņos posmos priecējuši ar dalību atrāvienos, turklāt sestdien Skujiņš astotajā etapā izcīnīja otro vietu.

"Tour de France", kas pelnīti tiek uzskatīts par vienu no lielākajiem pasaules sporta notikumiem, šogad atzīmē savu 107.gadskārtu.

Kopumā Francijas tūrē šogad paredzēts 21 etaps, 20.septembrī sacensībām finišējot Elizejas laukos.

Только аутентифицированные пользователи могут оставлять комментарии. Войдите, пожалуйста.