LETA26 нояб.

Kratīšanā Rēzeknē izņem narkotiskās vielas

Pagājušās nedēļas beigās policija Rēzeknē, veicot kratīšanu kādā mājoklī Rēzeknē, tajā atradusi dažādas narkotiskās vielas informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes (LRP) pārstāve Lāsma Kursīte.

LRP Kriminālpolicijas biroja amatpersonas sadarbībā ar Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes Speciālo operāciju dienesta "Sigma" speciālistiem, izmeklējot iepriekš sākto kriminālprocesu, veica kratīšanu kāda 1968.gadā dzimuša vīrieša dzīvesvietā un saimniecības ēkās. Tika konstatēts, ka vīrietis uzglabā aptuveni 165 gramus amfetamīna, piecus gramus izžāvētas marihuānas un 40 tabletes "Ecstasy". Lai noteiktu precīzu konfiscēto vielu daudzumu un sastāvu, nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes.

Aizdomās turētā persona, pēc policijas rīcībā esošās informācijas, narkotiskās vielas uzglabāja ar mērķi tās realizēt. Vīrietis jau iepriekš sodīts par analoģiskiem pārkāpumiem.

Aizturētajam draud kriminālatbildība par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos un glabāšanu, par ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.