ЛатвияLETA24 мая

Izsludina konkursu uz "Daugavas stadiona" valdes locekļa amatu

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) ir izsludinājusi konkursu uz "Kultūras un sporta centra "Daugavas stadions"" valdes locekļa amatu.

Pagājušā gada pirmajā pusē no uzņēmuma valdes locekļa amata atkāpās Guntis Zālītis. 2020.gada 25.jūnijā "Daugavas stadiona" pagaidu valdes locekļa amata pienākumus sāka pildīt Daniēls Nātriņš. IZM noteica, ka viņš šos pienākumus pildīs līdz brīdim, kamēr tiks izvēlēts jauns valdes loceklis, bet ne ilgāk kā vienu gadu. Pagaidu valdes loceklis tika izvēlēts, lai pēc Zālīša atkāpšanās nodrošinātu IZM sporta centru pārvaldību un kapitālsabiedrību institūciju rīcībspēju.

Tagad IZM izsludinājusi konkursu uz "Daugavas stadiona" valdes locekļa amatu. No pretendentiem tiek sagaidīta atbilstība likumu prasībām, nevainojama reputācija, teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas, augstākā izglītība tiesību zinātnēs, ekonomikā, finansēs, uzņēmējdarbības vadībā, vadībzinībās vai nekustamo īpašumu pārvaldībā, kā arī darba pieredze stadiona valdes loceklim līdzvērtīgā vadošā amatā.

No kandidātiem tiek sagaidītas zināšanas finanšu resursu pārvaldīšanā, zināšanas publisko iepirkumu jomā, zināšanas būvniecības jomā, zināšanas par Eiropas Savienības struktūrfondu vai citu ārvalstu finanšu instrumentu finansēto programmu īstenošanu, profesionālās zināšanas un prasmes kapitālsabiedrības darbības jomās.

Valdes loceklim tiks nodrošināta 4572 eiro alga pirms nodokļu nomaksas.

Pieteikumi konkursā tiks gaidīti desmit dienas.