ЛатвияLETA9 дней

Tūroperatora "Novatours" apgrozījums pērn saruka 5,5 reizes

Tūroperators "Novatours" pagājušajā gadā strādāja ar 6,369 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,5 reizes mazāk nekā gadu iepriekš, kā arī ar 487 774 eiro zaudējumiem pretēji peļņai 2019.gadā, liecina "Firmas.lv" informācija.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka pērn "Novatours" pievērsa pastiprinātu uzmanību ierobežojumiem, kas bija saistīti ar Covid-19, un nodrošināja iespējamos lidojumu galamērķus drošai ceļošanai. Tika veikti pasākumi lidojumu ģeogrāfijas paplašināšanai un jaunu čarteru maršrutu atklāšanai. Pielietojot jaunas datortehnoloģijas, tika palaisti jauni pārdošanas kanāli. Tāpat tika izstrādāti un darbu sāka jauni produkti tūrisma pakalpojumu sfērā.

Pagājušajā gadā "Novatours" saņēma valdības atbalstu darbinieku atalgojumu kompensācijai dīkstāves un subsidētās algas veidā, kas ļāva saglabāt darbiniekus. Tāpat saņemts atbalsts granta veidā, kompensējot repatriācijas izmaksas un nodrošinot uzņēmuma saimnieciskās darbības izmaksas. 2020.gadā uzņēmums panāca vienošanos ar nomas pakalpojumu sniedzējiem par īres maksas samazināšanu.

Kā norāda uzņēmuma vadība, "Novatours" turpmākā attīstība notiks atbilstoši izstrādātajai stratēģijai, kas vērsta kompānijas ilgtspējīgu attīstību un pārdošanas apjoma tirgus daļas pakāpenisku atjaunošanu pēc Covid-19. "Novatours" plāno attīstīt jaunu lidojumu ģeogrāfiju un piedāvāt jaunus čarteru maršrutus.

"Galvenie pasākumi, kas tiks veltīti šo mērķu sasniegšanai, būs mārketinga aktivitātes ar reklāmas palīdzību, jaunu datortehnoloģiju ieviešana pārdošanas jomā, dažādas klientu piesaistīšanas akcijas, semināri un citi pārdošanu veicinoši pasākumi," teikts "Novatours" vadības ziņojumā.

Tāpat uzņēmums plāno aktīvu darbu ar jaunajiem projektiem un visus nepieciešamos pasākumus attiecību uzlabošanai ar projektos iesaistītajiem dalībniekiem.

"Novatours" 2019.gadā strādāja ar 35,018 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,1% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka 2,8 reizes un bija 334 818 eiro.

Kompānija "Novatours" reģistrēta 2000.gada decembrī, un tās pamatkapitāls ir 176 435 eiro. "Novatours" vienīgais īpašnieks ir Lietuvā reģistrēts uzņēmums "Novaturas".

Написать комментарий