ЛатвияLETA20 марта 2021

"Toi Toi Latvija" apgrozījums pērn sarucis par 4,3%

Pārvietojamo tualešu, konteineru un nožogojumu uzņēmums "Toi Toi Latvija" pagājušajā gadā strādāja ar 2,672 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,3% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka par 39,8% un bija 119 137 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka pašreiz nav iespējams paredzēt, kā attīstīsies situācija ar Covid-19 pasaulē, tādēļ pastāv ekonomikas attīstības nenoteiktība. "Sabiedrības vadība nepārtraukti izvērtē situāciju," teikts "Toi Toi Latvija" vadības ziņojumā. Pie riskiem "Toi Toi Latvija" vadība min piegādātāju un klientu darbības apturēšanu.

Uzņēmums plāno turpināt darbību bez izmaiņām pakalpojumu pārdošanā, jo no klientiem nav saņemta informācija par apmaksas grūtībām.

Šajā gadā viens no "Toi Toi Latvija" darbības galvenajiem mērķiem ir koncentrēties uz pietiekamu ieņēmumu sasniegšanu un darba kvalitātes paaugstināšanu.

2019.gadā "Toi Toi Latvija" strādāja ar 2,792 miljonu eiro apgrozījumu, kas bija par 2,8% vairāk nekā 2018.gadā, bet kompānijas peļņa pieauga trīs reizes un bija 198 099 eiro.

Kompānija reģistrēta 2004.gada aprīlī, un tās pamatkapitāls ir 313 031 eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Lietuvā reģistrēta kompānija "Toi-Toi Lietuva", bet tās patiesais labuma guvējs ir Lietuvas pilsonis Kiura Mindaugs.

Написать комментарий