ЛатвияLETA06 мая 2021

Rosina prokuratūru celt apsūdzību fiziskai personai par 100 eiro kukuļa došanu policistam

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) paātrinātā procesa kārtībā rosinājis prokuratūru celt apsūdzību kādai fiziskai personai par 100 eiro kukuļa došanu Valsts policijas amatpersonai informēja KNAB.

Konkrētā persona jau iepriekš vairākkārt nonākusi tiesībsargājošo iestāžu redzeslokā. Krimināllietas materiāli liecina, ka fiziska persona, kura iepriekš sistemātiski izdarījusi administratīvos pārkāpumus ceļu satiksmes jomā, deva kukuli policijas amatpersonai, lai izvairītos no administratīvās atbildības par automašīnas vadīšanu bez tiesībām.

Ņemot vērā krimināllietas izmeklēšanas apstākļus un fiziskās personas vairākkārtēju nonākšanu tiesībsargājošo iestāžu redzeslokā, KNAB 28.aprīlī lūdza tiesai piemērot personai drošības līdzekli - apcietinājumu.

"Sekmīgas pirmstiesas izmeklēšanā ļoti liela loma bija Valsts policijas profesionalitātei. Kolēģi no Valsts policijas izmeklēšanas laikā sadarbojās ar KNAB un sniedza visu nepieciešamo atbalstu, kas apliecina abu iestāžu vienoto redzējumu par godprātīgu valsts pārvaldi un kopīgiem pūliņiem noziedzīgu nodarījumu apkarošanā," norāda KNAB priekšnieks Jēkabs Straume.

KNAB kriminālprocesu sāka 21.aprīlī. 28.aprīlī lieta nodota Noziedzīgu nodarījumu valsts institūciju dienestā izmeklēšanas prokuratūrai.

Написать комментарий