LETA08 ноября 2020

LMT nākamnedēļ informēs par Covid-19 ierobežojumu efektivitāti

Mobilo sakaru operators SIA "Latvijas mobilais telefons" (LMT) pirmdien, 9.novembrī, attālinātajā preses konferencē informēs par iedzīvotāju uzvedības analīzi un Covid-19 ierobežojumu efektivitāti informēja LMT pārstāvji.

Uzņēmumā norādīja, ka šobrīd epidemioloģiskā situācija Latvijā ir kritiskāka nekā Covid-19 pandēmijas sākumā pavasarī, taču Latvijas iedzīvotāju uzvedība, vērtējot mobilā tīkla datus, krasi atšķiras no gada sākumā fiksētā.

Preses konferencē plānots informēt par to, kādas izmaiņas kopš marta notikušas Latvijas iedzīvotāju uzvedībā, cik godprātīgi iedzīvotāji šobrīd ievēro valdības noteiktos ierobežojumus, kurās vietās vērojama vislielākā iedzīvotāju aktivitāte, vai pastāv saikne starp Covid-19 izplatību un ekonomisko aktivitāti, kā arī, kā situāciju vērtē epidemiologi.

Preses konferencē piedalīsies LMT prezidents Juris Binde, Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes (LU BVEF) dekāns Gundars Bērziņš, kā arī Veselības ministrijas galvenais infektologs un Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Infekciju uzraudzības dienesta vadītājs Uga Dumpis.

Preses konference notiks plkst.11 "Zoom" platformā.

Написать комментарий