ЛатвияLETA26 марта 2021

Lieldienās strādās tikai "Latvijas pasta" nodaļas tirdzniecības centros

Lieldienu brīvdienās - 2., 4. un 5.aprīlī - strādās tikai atsevišķas VAS "Latvijas pasts" nodaļas tirdzniecības centros Rīgā, Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Liepājā un Mārupē, informēja uzņēmumā.

Savukārt sestdien, 3.aprīlī, strādās pasta nodaļas, kas ierasti ir atvērtas sestdienās, un to darbalaiks šajā dienā nemainīsies.

"Latvijas pasta" pārstāvji norādīja, ka klienti, kuriem Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras piešķirtās pensijas un pabalsti tiek piegādāti dzīvesvietā ar "Latvijas pasta" starpniecību un kuriem izmaksa paredzēta 5.aprīlī, tos saņems 1.aprīlī.

Jau vēstīts, ka "Latvijas pasta" apgrozījums pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, bija 93,146 miljoni eiro, kas ir par 3,1% mazāk nekā 2019.gadā, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 55,3% - līdz 2,313 miljoniem eiro.

"Latvijas pasts" nodrošina pasta pakalpojumu pieejamību Latvijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. "Latvijas pasts" ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 4000 darbinieku.

Написать комментарий