ЛатвияLETA01 июня 2021

Kopīgas iedzeršanas laikā Ludzas pusē nāvējoši sadurts vīrietis

21.maijā, Ludzas pusē kopīgas alkohola lietošanas laikā nāvējoši sadurts vīrietis informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Lāsma Kursīte.

Minētajā datumā likumsargi no 1982.gadā dzimuša vīrieša saņēma informāciju, ka viņa mājā ir miris vīrietis. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts 1958.gadā dzimuša vīrieša līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm - vairākām durtām brūcēm. Uz aizdomu pamata par paveikto slepkavību notikuma vietā tika aizturēts vīrietis, kurš bija izsaucis policiju.

Saskaņā ar policijas rīcībā esošu informāciju kopīgas alkohola lietošanas laikā starp vīriešiem izcēlās konflikts, kura rezultātā iespējamā vainīgā persona ar asu priekšmetu veica vairākus dūrienus cietušā vīrieša ķermenī, kā rezultātā vīrietis notikuma vietā mira.

Aizturētajam vīrietim tika piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums.

Saistībā ar notikušo ierosināts kriminālprocess saskaņā ar Krimināllikuma 116.pantu par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu, ar ko soda ar mūža ieslodzījumu, brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz 20 gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Pašlaik policija turpina izmeklēšanu.

Написать комментарий