ЛатвияLETA24 марта 2021

Izsolē piedāvā iegādāties apbūves gabalus uzņēmējdarbības parkā "Mežgarciems"

Šonedēļ sākusies pretendentu pieteikšanās četru Pierīgas uzņēmējdarbības un inovāciju parka "Mežgarciems" apbūves gabalu izsolei Carnikavas novadā, informēja "Mežgarciema" pārstāvji.

Projekts kopumā paredz radīt vairāk nekā 200 jaunu darbavietu un piesaistīt vismaz 10,5 miljonu eiro investīcijas.

Patlaban "Mežgarciemā" tiek izsolīti zemes gabali Muzeja ielā 1, 3, 5 un 7, kuru platība ir no 4192 kvadrātmetriem līdz 6250 kvadrātmetriem, bet sākumcena ir no 13 700 eiro līdz 19 500 eiro.

Izsolē iegādātos apbūves gabalus no pašvaldības varēs izpirkt piecu gadu laikā, un uzreiz pēc iegādes būvēt ražotnes, darbnīcas, noliktavas un citus objektus. Atbilstoši izsoles noteikumiem uzņēmējiem 30 mēnešu laikā īpašumā jāuzbūvē ražotne, jāpiesaista investīcijas ne mazāk kā 500 000 eiro apmērā, kā arī jāizveido vismaz 15 jaunas darbavietas.

Iepriekš rīkotajās izsolēs "Mežgarciemā" industriālās platības iegādājās tādi uzņēmumi kā "Titāns", "SMW Group", "Sistēmu inovācijas" un "AAB Group".

Tostarp "Titāns" ražo dažādu mēbeļu sagataves, kā arī detaļas mazā tipa lidmašīnām, un produkcija lielākoties tiek eksportēta uz Nīderlandi, Dāniju, Vāciju un Norvēģiju, savukārt pārējie minētie uzņēmumi teritorijā plāno ražot vieglmetāla diskus, dažādu transportlīdzekļu detaļas un piederumus, fizioloģiski aktīvas vielas, ko iespējams izmantot uztura bagātinātāju ražošanā un citu produkciju.

Uzņēmējdarbības un inovāciju parka "Mežgarciems" izbūve īstenota ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu, tā kopējās izmaksas ir 6 063 791,06 eiro.

Написать комментарий