ЛатвияLETA23 марта 2021

Izsludināta pieteikšanās vokālajam konkursam "Ghetto faktors 2021"

Līdz 5.aprīlim interesenti var pieteikties vokālajam konkursam "Ghetto faktors 2021" informēja pasākuma rīkotāji.

Konkursa kopējais balvu fonds ir 4000 eiro, kur divi uzvarētāji divās kategorijās saņems galveno balvu, kas tiks īstenota sadarbībā ar mūzikas menedžmenta aģentūru "Zvaigznājs", studiju "Kreisais krasts", "Ghetto Games". Kā pavēstīja konkursa rīkotāji, konkursā "Ghetto faktors" savu karjeru uzsākušas dziedātājas Aminata, "Patrisha" un Amanda Maržecka.

Konkursam iespējams pieteikties divās kategorijās - dziedāšana ("faktors") un repošana ("raptors"). Dalībniekam savā pieteikumā jāpublicē platformā "TikTok" 30 līdz 60 sekunžu garumā, kurā tiek izpildīts oriģinālskaņdarbs vai arī zināmas dziesmas jaunklāta versija.

Pasākuma rīkotāji uzsvēra, ka ieraksts nedrīkst būt apstrādāts vai pārveidots, balsij ir jābūt labi dzirdamai, video ierakstā dalībnieka sejai ir jābūt skaidri redzamai, dalībnieka profilam "TikTok" jābūt publiskam, lai pasākuma organizatoriem ir iespēja lejupielādēt dalībnieka video.

Publikācijas aprakstā jānorāda: "Mans pieteikums @ghetto.games #ghettofaktors2021/ #ghettoraptors2021". Pēc video ievietošanas dalībniekam "Ghetto Games" tīmekļvietnē jāaizpilda pieteikuma anketa un jānorāda saite uz publicēto video. Pasākuma rīkotāji atzīmēja, ka tiks ņemta vērā arī skatījumu statistika platformā "TikTok". Viens no dalībniekiem katrā kārtā saņems simpātiju balvu.

Konkursa vokālos pieteikumus izskatīs un vērtēs dziedātāja Agnese Rakovska, Aminata un "DJ Rudd", savukārt repa pieteikumus izskatīs "Ozols", grupas "Singapūras satīns" dalībnieks "Su$hi Takeøut" un "Punkts uz I". Par iekļūšanu nākamajā kārtā dalībniekiem tiks paziņots pirmajā tiešraidē "Ghetto TV" kanālā 13.aprīlī plkst.19.

Konkurss veidots no četrām kārtām - atlase, pamatkārta, pusfināls un fināls. Pirmās trīs konkursa kārtas norisināsies attālināti. Rezultāti tiks paziņoti tiešraidē. Paredzēts, ka finālisti tiksies klātienē, taču norises veids tiks precizēts, balstoties uz izmaiņām Ministru Kabineta noteikumos.

Написать комментарий