LETA13 ноября 2020

Īslaicīgi tika slēgti autobusu reisi, kuros pasažieru praktiski nav

Autotransporta direkcija no piektdienas īslaicīgi samazināja autobusu reisu skaitu, jo, ieviešot ārkārtējo situāciju Covid-19 izplatības mazināšanai, reģionālo maršrutu autobusos pārvadāto pasažieru skaits turpina būtiski kristies informēja Autotransporta direkcijā.

Direkcijā atzīmēja, ka, sākoties otrajam Covid-19 infekcijas izplatības vilnim, ir vērojams pasažieru skaita kritums - septembrī reģionālo maršrutu autobusos vienā dienā vidēji tika pārvadāti vairāk nekā 68 000 pasažieru, oktobrī - aptuveni 56 000, bet novembra sākumā - apmēram 46 000 pasažieru. Paredzams, ka pasažieru skaita kritums turpināsies.

Tāpat Autotransporta direkcijā norādīja, ka direkcija turpina regulāri sekot līdzi pasažieru skaita izmaiņām, īslaicīgi slēdzot tos reisus, kuros pasažieru praktiski nav, tomēr nepieciešamības gadījumā tos varēs operatīvi atjaunot. Plānots, ka reisu skaits tiks samazināts tajos maršrutos, kuru pamatfunkcija nav saistīta ar iedzīvotāju nogādāšanu darbavietās vai skolēnu nogādāšanu izglītības iestādēs.

Piemēram, no piektdienas gaidāmas izmaiņas maršrutā Murmastiene-Stirniene un Murmastiene-Mežastrodi-Varakļāni-Stirniene, bet no pirmdienas, 16.novembra, - maršrutā Bauska-Priedītes, Bauska-Janeikas, Bauska-Saulaine un Bauska-Rītausmas-Bauska.

Написать комментарий