ЛатвияLETA28 февр.

No marta ieviesīs vienotu autobusa un vilciena biļeti braucienam maršrutā Krāslava-Rīga

No pirmdienas, 1.marta, tiks ieviesta vienotā autobusa un vilciena biļete maršrutā Krāslava-Rīga ar pārsēšanos Daugavpils stacijā informēja Autotransporta direkcijā.

Pasažieris, iegādājoties vienoto biļeti Krāslavas autoostā vai autobusā, varēs aizbraukt ar autobusu līdz Daugavpils stacijai un pēc tam, uzrādot to pašu biļeti, pārsēsties vilcienā un turpināt ceļu līdz Rīgai. Tāpat vienotā biļete būs derīga, dodoties otrā virzienā, - pasažieris, iegādājoties biļeti VAS "Pasažieru vilciens" biļešu kasēs vai pie konduktora, varēs ar vilcienu aizbraukt līdz Daugavpils stacijai un, uzrādot to pašu biļeti, pārsēsties autobusā, kas ved līdz Krāslavai.

Savukārt pasažieriem, kuri iekāps kādā no autobusa pieturām, kas atrodas posmā starp Krāslavas autoostu un Daugavpils staciju, būs jāiegādājas divas biļetes, proti, katram transporta veidam, tomēr vilciena biļeti varēs iegādāties pie konduktora bez papildu 0,5 eiro maksas.

Autotransporta direkcijā atgādināja, ka vienoto biļeti var iegādāties arī braucienam autobusā no Krāslavas autoostas līdz Krāslavas stacijai, tālāk pārsēžoties ekspreša vilcienā un turpinot ceļu līdz Rīgai, kā arī otrādi - braucienam vilcienā no Rīgas, Krāslavas stacijā pārsēžoties autobusā, kas ved līdz Krāslavas autoostai.

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.