ЛатвияLETA10 апреля 2021

"Hotel Jūrmala SPA" apgrozījums pērn sarucis par 39,4%

Viesnīca "Hotel Jūrmala SPA" pērn strādāja ar 3,563 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 39,4% mazāk nekā gadu iepriekš, bet zaudējumi pieauga 5,2 reizes un bija 301 864 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Vadības ziņojumā norādīts, ka pagājušā gada apgrozījuma kritumu tiešā veidā ietekmēja Covid-19 pandēmija, un tās dēļ valstī izsludināto ārkārtējo situāciju laikā pagājušā gada pavasarī un kopš pērnā gada rudens viesnīca bija spiesta apturēt tās darbību un arī pārējo pakalpojumu sniegšanu. Kopumā 2020.gadā viesnīca bija slēgta trīsarpus mēnešus.

"Hotel Jūrmala SPA" vadība arī atzīmē, ka 2020.gadā viesnīcas noslodze minēto apstākļu dēļ ir būtiski samazinājusies, realizācijas rentabilitāte salīdzinot ar 2019 gadu ir samazinājusies par 7,5%, tādējādi palielinājušies arī uzņēmuma zaudējumi.

Neskatoties uz izveidojušos situāciju, uzņēmums ir gatavs atsākt darbību pēc ārkārtējā stāvokļa beigām, nodrošinot patstāvīgajiem klientiem kvalitatīvus pakalpojumus, tai skaitā arī pievilcīgas bonusu sistēmas, kā arī dažādas pakalpojumu paketes.

Starp šā gada galvenajiem darbības uzdevumiem ""Hotel Jūrmala SPA" vadība izvirzījusi viesnīcas darbības veiksmīgu atjaunošanu pēc ārkārtējās situācijas beigām, kā arī apgrozījuma noturēšanu vismaz pagājušā gada līmenī.

Uzņēmuma vadība nepārtraukti izvērtē situāciju un uzskata, ka sabiedrība spēs pārvarēt ārkārtējo situāciju ar viesnīcai pieejamiem kompensējošiem mehānismiem un spēs atjaunot saimniecisko darbību pēc Covid-19 izplatības samazināšanās un darbības turpināšanās pieņēmums ir pilnībā piemērojams.

2019.gadā "Hotel Jūrmala SPA" strādāja ar 5,882 miljonu eiro apgrozījumu, kas bija par 13,2% vairāk nekā 2018.gadā, bet zaudējumi saruka 2,8 reizes un bija 57 797 eiro.

Kompānija reģistrēta 2004.gada augustā, un tās pamatkapitāls ir 1,507 miljoni eiro. Kompānija pilnībā pieder Igaunijā reģistrētam uzņēmumam "Hotel Jurmala", un patiesie labuma guvēji ir divi Igaunijas valstspiederīgie.

"Hotel Jūrmala SPA" pamatdarbība ir viesnīcas, restorāna, SPA, sporta un konferenču centru un skaistumkopšanas salona pakalpojumu sniegšana.

Написать комментарий