ЛатвияLETA23 мая 2021

"CrossChem" apgrozījums pirmajā ceturksnī pieaudzis par 20%

Dīzeļdzinēju izplūdes sistēmas attīrīšanas šķidruma ražotājs SIA "CrossChem" šogad pirmajā ceturksnī strādāja ar 4,6 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 20% vairāk nekā attiecīgajā periodā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa veidoja 789 990 eiro informēja kompānijā.

"2021.gadu "CrossChem" iesācies īpaši enerģiski. Realizējām jaunas idejas, kā arī veicām vairākas stratēģiskas darbības, lai paplašinātu uzņēmuma darbību un attīstītu jaunus tirgus," norādīja "CrossChem" direktors Ričards Andersons.

Tostarp kompānijā minēja, ka "CrossChem" atklājis jaunu rūpnīcu 90 kilometru attālumā no Ungārijas galvaspilsētas Budapeštas, kas ir 17. "CrossChem" rūpnīca, kurā tiek ražots "AdBlue" šķidrums.

"Darbs pie rūpnīcas izveides ilga gandrīz gadu, taču, neskatoties uz pandēmijas uzliktajiem ierobežojumiem, rūpnīca tika atklāta 2021.gada 27.aprīlī," piebilda kompānijā.

Tāpat kompānijā norādīja, ka šā gada sākumā "CrossChem" parakstīja vairākus investīciju līgumus, kuru kopējā summa pārsniedz miljonu eiro.

Pēc "CrossChem" pārstāvju iepriekš vēstītā, 2020.gadā kompānijas apgrozījums bija 15,5 miljoni eiro, kas ir par 26% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas bruto peļņa pērn bija 1,9 miljoni eiro.

Kompānija "CrossChem" reģistrēta 2007.gadā, un tā pamatkapitāls ir 1 301 400 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir SIA "CrossChem International", kas vienādās daļās pieder Andersonam un Janai Muzičenko.

Написать комментарий