LETA22 сентября 2020

Aizdomās par vīrieša aizdedzināšanu Durbē policija aiztur divas personas

Aizdomās par kāda vīrieša aizdedzināšanu Durbē policija aizturējusi divas personas informēja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Madara Šeršņova.

Piektdien, 18.septembrī, VP tika saņemta informācija par to, ka Durbē kādā īpašumā vīrietim ir konstatēti ķermeņa apdegumi, tāpēc viņš nogādāts medicīnas iestādē, kur ārstējas arī pašlaik.

Pēc Šeršņovas teiktā, VP Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas par notikušo sāka kriminālprocesu un, veicot sākotnējās izmeklēšanas darbības, noskaidroja, ka vairākām personām kopīgas alkohola lietošanas laikā izcēlās konflikts, kā rezultātā cietušajam uz ķermeņa tika uzliets, iespējams, alkohols un viņš tika aizdedzināts.

VP aizdomās par notikušo aizturēja divas personas - sievieti un vīrieti. Patlaban turpinās izmeklēšana sāktajā kriminālprocesā.

Saskaņā ar Krimināllikumu par tīša vidēja smaguma miesas bojājuma tīšu nodarīšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem, ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu, piebilda Šeršņova.

Только аутентифицированные пользователи могут оставлять комментарии. Войдите, пожалуйста.