LETA19 сент.

Aizdomās par bērnudārza aplaupīšanu aizturēti divi vīrieši

Aizdomās par bērnudārza aplaupīšanu, nozogot elektroierīces, konfektes un pledu, aizturēti divi vīrieši informēja Valsts policijā.

Šonedēļ, naktī uz ceturtdienu, izsitot logu, vīrieši bija iekļuvuši kādā no Vecmīlgrāvja bērnudārziem un nozaguši mobilo tālruni, datoru, divus televizorus, konfektes un palagu, kurā tie ietina zagtās mantas. Daļu no nozagtajām mantām laupītāji jau bija paspējuši realizēt lombardā.

Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti, pārbaudot notikuma vietu, pie bērnudārza atrada maku ar dokumentiem, kurš piederēja vienam no zādzībā iesaistītajiem vīriešiem.

Veicot operatīvos izmeklēšanas pasākumus, likumsargi noskaidroja iespējamās vainīgās personas. Tie bija 1982. un 1987.gadā dzimuši vīrieši.

Viens no vīriešiem ap plkst.13 tika aizturēts Stacijas laukuma teritorijā, savukārt otrs - ap plkst.23.30 savā dzīvesvietā Vecmīlgrāvī. Abi aizturētie jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā un sodīti par mantiskiem noziegumiem.

Par šo gadījumu tika sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175.panta trešās daļas - par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā.