LETA02 сентября 2020

31.augustā konstatētie Covid-19 gadījumi reģistrēti Rīgā un Jelgavā, kā arī Olaines un Ādažu novados

31.augustā atklātie astoņi Covid-19 gadījumi reģistrēti Rīgā un Jelgavā, kā arī Olaines un Ādažu novados, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotie dati.

Visvairāk jeb trīs sasirgušie reģistrēti Olaines novadā, kamēr vēl divi inficētie ir reģistrēti Rīgā, bet viens - Jelgavā. Inficētie reģistrēti arī Ādažu novadā, kā arī kādā pašvaldībā, kur vēsturiski nav bijuši vairāk par pieciem inficēšanās gadījumiem.

Līdz ar to Rīgā ar Covid-19 saslimušo skaits ir palielinājies līdz 65, bet Olaines novadā - līdz sešiem. Pārējās pašvaldībās, kur reģistrēti jaunie saslimšanas gadījumi, to skaits joprojām nepārsniedz piecu gadījumu robežu.

Trīs no inficētajiem ir vecumā no 60 līdz 69 gadiem, divi - vecumā no 50 līdz 59 gadiem, bet pa vienam vecumā no 20 līdz 29 gadiem, no 30 līdz 39 gadiem un no 40 līdz 49 gadiem.

Savukārt no pēdējās dienās reģistrētajiem izveseļošanās gadījumiem no Covid-19 lielākā daļa - septiņi - reģistrēti Gulbenes novadā un līdz ar šajā pašvaldībā vairs nav reģistrēts neviens ar Covid-19 slims iedzīvotājs.

Pa vienam atveseļošanās gadījumam reģistrēts arī Ventspilī, Jaunpils un Apes novados. Līdz ar to arī šajās pašvaldībās vairs nav inficēto.

Только аутентифицированные пользователи могут оставлять комментарии. Войдите, пожалуйста.