LETA15 дек.

Svētdien notiks kārtējais pasākums pret Covid-19 ierobežojumiem

Rīgas pašvaldībā pieteikts kārtējais pasākums pret Covid-19 ierobežojumiem, kas paredzēts svētdien, 20.decembrī, vakardien preses konferencē informēja Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis (APP).

Viņš informēja, ka sākotnēji bija plānoti divi pasākumi - viens trešdien, otrs svētdien, bet trešdienas pasākumu pieteicēji atsauca.

Kā informēja Rīgas pilsētas izpilddirektora pienākumu izpildītāja Elīna Trautmane, pasākumu rīkos nodibinājums "Tautas varas fronte".

Tas paredzēts laukumā pie Brīvības pieminekļa no plkst.11 līdz 14.

Pasākuma mērķis ir tautas informēšana par valsts fašismu un Covid diktatūru.

Kā ziņots, sestdien, 12.decembrī Rīgā notika divi protesta pasākumi, kuru laikā tika pārkāpti vairāki Covid-19 ierobežošanas pasākumu noteikumi, tostarp pasākumos piedalījās vairāk nekā 25 cilvēki un viņi neievēroja distancēšanos.

Likumsargi centās iedzīvotājus izklīdināt ar skaļruņos atskaņotiem aicinājumiem nepulcēties un nekavējoties izklīst, pretējā gadījumā solot saukt pie likumā paredzētās atbildības.

Saistībā ar notikušajiem piketiem policija sākusi vairākus desmitus administratīvo pārkāpumu procesu informēja Valsts policijas pārstāve Līna Kaļķe.