ШоубизнесLETA24 сент.

Radiostacijas "Star FM" divdesmitgades koncertā uzstāsies "Carnival Youth", "Dzelzs vilks" un "Musiqq"

Kultūrvietā "Hanzas perons" šodien un rīt plkst.19 notiks radiostacijas "Star FM" divdesmitgades koncertu ar grupu "Carnival Youth", "Dzelzs vilks" un "Musiqq" uzstāšanos.

Kā informēja kultūrvietā, svinot radio "Star FM" divdesmitgadi, pagājušā gada nogalē tika izziņoti koncertsērijas "Frekvence" koncerti ar Latvijas mūziķu uzstāšanos "Hanzas peronā". Valstī izsludinātās ārkārtas situācijas dēļ martā paredzētais "Frekvences" koncerts tika pārcelts uz 25.septembri, bet aprīļa "Frekvences" koncerts - uz 22.oktobri.

Kultūrvietā pavēstīja, ka pulcēšanās ierobežojumu dēļ visus "Frekvences" viesus vienlaikus zālē nav iespējams uzņemt, tāpēc notiks divi "Frekvences" septembra koncerti.

"Hanzas perona" vadītāja Ieva Irbina norādīja, ka pieņemts lēmums "Frekvences" koncertus neatlikt un, ievērojot visus noteikumus un drošības pasākumus, radio "Star FM" klausītājus aicina uz tikšanos klātienē.

"Iespējams, mūsu visu galvenais izaicinājums patlaban un vēl kādu laiku būs iemācīties svinēt un dzīvot, neko neatliekot, bet pielāgojoties arvien mainīgajiem apstākļiem. Tāpēc rudens Frekvencē darīsim visu, lai klausītājiem nodrošinātu drošu un reizē skaistu svinību vakaru," akcentēja Irbina.

Viesus sagaidīs un izklaidēs arī "Star FM" dīdžejs un ētera personības - Baiba Sipeniece-Gavare, Jānis Romanovskis, Egons Reiters, Maija Rozīte-Krištopane, Māris Grigalis un Oskars Lepers.