LETA5 окт.

Par Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas komitejas priekšsēdētāju ievēlē Lindu Ozolu

Šodien par Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas priekšsēdētāju tika ievēlēta Rīgas domes priekšsēdētāja vietniece Linda Ozola (JKP).

Vēl šajā komitejā strādās "Attīstībai/Par" un "Progresīvie" (APP) deputāti Laima Geikina, Māris Mičerevskis, Miroslavs Kodis un Rūta Mežavilka, "Nacionālās apvienības/Latvijas reģionālās apvienības" (NA/LRA) deputāte Ieva Brante, "Jaunās vienotības" (JV) deputāti Ints Ķuzis un Uģis Rotbergs.

Šajā komitejā strādās arī Jakovs Pliners no Latvijas Krievu savienības (LKS), Eiženija Aldermane, Andrejs Kozlovs un Vadims Faļkovs no "Saskaņas", kā arī Dainis Turlais no "Gods kalpot Rīgai" (GKR).

2.oktobrī par Rīgas domes priekšsēdētāju tika ievēlēts Mārtiņš Staķis, bet par viņa vietniekiem - Vilnis Ķirsis (JV), Linda Ozola (JKP) un Edvards Smiltēns (NA/LRA).

Jaunajā Rīgas domes koalīcijā darbojas APP, JV, NA/LRA un JKP, kurām kopā ir 39 deputātu vietas no 60.

Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās apvienība "Attīstībai/Par" un "Progresīvie" ieguva 18 deputātu mandātus, "Saskaņa" - 12, "Jaunā vienotība" - 10, "Nacionālā apvienība/Latvijas reģionālā apvienība" - 7, "Gods kalpot Rīgai" - 5, Jaunā konservatīvā partija - 4 un Latvijas Krievu savienība - 4.