ЛатвияLETA29 апр.

"Novatours" turpinās piedāvāt ceļojumus uz Turciju

Neskatoties uz Turcijā no 29.aprīļa ieviestajiem pastiprinātajiem drošības noteikumiem Covid-19 ierobežošanai, Latvijas tūroperators "Novatours" turpinās piedāvāt ceļojumus uz šo valsti, izriet no kompānijas otrdien izplatītā paziņojuma medijiem.

Kompānijā skaidroja, ka no 29.aprīļa līdz 17.maijam Turcijā izsludinātā vietējo iedzīvotāju stingrā izolācija dzīvesvietā neattiecas uz tūristiem. Tādējādi "Novatours" ceļojumi uz Turciju notiks bez izmaiņām, no Rīgas veicot trīs lidojumus nedēļā.

Vienlaikus "Novatours" pārstāvji uzsvēra, ka ceļotāju drošība tūroperatoram "vienmēr ir bijusi pirmajā vietā un ceļojumu atjaunošana aprīlī uz Turciju bijis pārdomāts un atbildīgs lēmums", kura pieņemšanā vērā ņemta gan ārvalstu partneru sniegtā informācija, gan atbildīgo valsts iestāžu noteikumi un rekomendācijas, kā arī saslimstības atšķirība dažādos Turcijas reģionos. Ceļošana pagaidām atjaunota tikai uz Antālijas reģionu.

Pēc "Novatours" Turcijas partneru sniegtās informācijas, valstī notiek aktīva tūrismā iesaistīta apkalpojošā personāla vakcinēšana, tāpat kūrortos tiek īpaši uzraudzīti epidemiloģisko nosacījumu ievērošana.

Jau vēstīts, ka "Novatours" lidojumus uz Turciju atsāka 24.aprīlī.

"Novatours" 2019.gadā strādāja ar 35,018 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,1% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka 2,8 reizes un bija 334 818 eiro. Kompānijas 2020.gada finanšu rādītāji vēl nav publiskoti.

Kompānija "Novatours" reģistrēta 2000.gada decembrī, un tās pamatkapitāls ir 176 435 eiro. "Novatours" vienīgais īpašnieks ir Lietuvā reģistrēts uzņēmums "Novaturas".