ЛатвияLETA31 мая

"Luminor" modernizēs bankomātu tīklu Baltijas valstīs

"Luminor Bank" parakstījusi piecu gadu sadarbības līgumu ar kompāniju "Worldline" par bankomātu tīkla modernizāciju Baltijas valstīs pavēstīja bankā.

Bankā norādīja, ka šobrīd "Luminor" bankomātu tīkls tiek pārvaldīts atsevišķi katrā no Baltijas valstīm, tostarp Latvijā "Luminor" ir 175 bankomāti, no kuriem daļa ir bankai piederoši bankomāti, bet daļu apkalpo sadarbības partneri.

"Tīkla apvienošanas rezultātā bankomātu pārvaldība kļūs efektīvāka, nodrošinot konsekventu funkcionalitāti un bankas klientu apkalpošanu visās Baltijas valstīs," pauda bankā, piebilstot, ka maija beigās "Worldline" sāks pārraudzīt Lietuvā esošo "Luminor" bankomātu sistēmu, bet līdz septembrim pāreja tiks pabeigta visā Baltijā.

Savukārt vasarā plānota vecāko bankomātu atjaunināšana un nomaiņa uz mūsdienīgākiem.

"Worldline" Ziemeļvalstu un Baltijas valstu reģiona finanšu pakalpojumu vadītāja Zanda Brīvule-Jansone norādīja, ka kompānija ir apņēmības pilna turpināt ieviest jauninājumus un veicināt pāreju no skaidras naudas uz bezkontakta darījumiem, kā arī iespējot drošu piekļuvi bez maksājumu kartes.

Jau vēstīts, ka 2017.gada oktobrī Baltijas valstīs darbu sāka "Nordea Bank" un DNB apvienotā banka "Luminor Bank", savukārt 2019.gada sākumā tika pabeigta Baltijas valstīs strādājošo "Luminor Bank" pārrobežu apvienošana, bankai turpinot darbību ar centrālo biroju Igaunijā un filiālēm Latvijā un Lietuvā. Bankas stratēģiskais investors ir ASV investīciju kompānija "Blackstone".