LETA22 сентября 2020

Vjačeslavs Dombrovskis apsver iespēju veidot jaunu politisko spēku

No partijas "Saskaņa" izslēgtais Saeimas deputāts Vjačeslavs Dombrovskis apsver iespēju veidot jaunu politisko spēku, izriet no politiķa šorīt teiktā intervijā Latvijas Radio.

Dombrovskis atzina, ka viņš nākotnē saredz sev tikai divus iespējamos rīcības modeļus - pēc šī Saeimas sasaukuma pamest politiku uz visiem laikiem vai arī strādāt pie tā, lai veidotu "jaunu politisko piedāvājumu". Nekādu citu ceļu politiķis sev neredzot, tostarp viņš neplānojot pievienoties kādam esošam vai citu deputātu veidotam politiskajam spēkam.

Uz jautājumu, vai jaunas partijas veidošanas gadījumā to nevajadzētu darīt tieši tagad, pirms nākamās Saeimas vēlēšanām, Dombrovskis atbildēja, ka "tas būtu diezgan loģiski". Tomēr viņš uzsvēra, ka šādus lēmumus nevēlas sasteigt, jo savā karjerā jau vairākkārt ir pieredzējis nepatīkamo sajūtu, kāda rodas, kad nākas pievilt vēlētāju.

"Dot cilvēkiem cerību, ekspektācijas - tas ir ļoti atbildīgs solis. Esmu bijis Zatlera reformu partijā, esmu redzējis no pirmajām rindām, ko tas nozīmē dot cilvēkiem cerību un pēc tam ļoti ātri viņiem sagādāt milzīgu vilšanos. Es neko tādu nevēlos pārdzīvot vēl vismaz vienu reizi savā dzīvē," sacīja Dombrovskis.

Только аутентифицированные пользователи могут оставлять комментарии. Войдите, пожалуйста.