LETA02 октября 2020

Visi dienesti Daugavpilī gatavi darbam esošajā Covid-19 situācijā

Visi dienesti Daugavpilī ir gatavi darbam situācijā, kad pilsētā konstatēts Covid-19 uzliesmojums un noteikti stingrāki ierobežojumi, paziņojumā iedzīvotājiem paudis pilsētas mērs Igors Prelatovs ("Mūsu partija").

Politiķis atgādināja, ka pirms nedēļas Ledus sporta skolā sākās Covid-19 saslimstības uzliesmojums. "Pašvaldība ļoti ātri reaģēja, veica visus nepieciešamos piesardzības pasākumus un kontaktpersonu izolāciju," apgalvoja domes priekšsēdētājs.

Prelatovs uzskata, ka situācijas pasliktināšanās nekādā veidā neesot bijusi saistīta ar publiskajiem pasākumiem, kas notika pilsētā. Pēc viņa paustā, visi publiskie pasākumi, kas divu mēnešu garumā tika aizvadīti pilsētā, norisinājās svaigā gaisā un visu šo laiku Daugavpilī saglabājās zems saslimstības līmenis.

"Pilsētniekus aicinu nepakļauties mākslīgi radītai ažiotāžai, situācija tiek kontrolēta un visi atbildīgie dienesti ir gatavi darbam esošajā situācijā. Vairāk pavadiet savu laiku ar ģimeni un svaigā gaisā, mazāk pievērsiet uzmanību pretrunīgai informācijai internetā," aicināja mērs.

Только аутентифицированные пользователи могут оставлять комментарии. Войдите, пожалуйста.