LETA04 января 2021

Vīrietis Zilupes novadā policistiem un zemessargiem draud ar gāzes pistoli

Aizvadītajās brīvdienās kāds vīrietis Zilupes novadā policistiem un zemessargiem, kuri bija ieradušies uz sadzīves konfliktu, draudējis ar gāzes pistoli informēja Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Lāsma Kursīte.

Sestdien ap plkst.3.45 policijas Ludzas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz iespējamu sadzīves konfliktu Zilupes novada Zaļesjes pagastā. Ierodoties notikuma vietā, VP un Zemessardzes pārstāvjiem 1991.gadā dzimis vīrietis piedraudēja ar ierocim līdzīgu priekšmetu un aizslēdza aiz sevis ieejas durvis.

Iesaistoties VP Speciālo uzdevumu bataljonam, agresīvais vīrietis tika aizturēts. Tāpat notikuma vietā izņemta gāzes pistole.

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess par pretošanos varas pārstāvim vai citai valsts amatpersonai, ja tā izpilda tai uzliktos dienesta pienākumus, vai par pretošanos personai, ja tā piedalās noziedzīga vai cita prettiesiska nodarījuma novēršanā vai pārtraukšanā, vai par šo personu piespiešanu izpildīt acīmredzami prettiesiskas darbības, ja pretošanās vai piespiešana izdarīta, lietojot vardarbību vai piedraudot ar vardarbību.

Par šādu pārkāpumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu.

Написать комментарий