LETA12 января 2021

VID šonedēļ divos tiešsaistes semināros informēs uzņēmējus par izmaiņām nodokļu jomā

Valsts ieņēmumu dienests (VID) šonedēļ rīkos divus tiešsaistes seminārus uzņēmējiem par izmaiņām nodokļu jomā informēja VID.

Turpinot skaidrot 2020.gada nogalē pieņemtos grozījumus nodokļu jomā, VID ceturtdien, 14.janvārī, un piektdien, 15.janvārī, - rīkos divus tiešsaistes seminārus - "Grozījumi dabas resursu, pievienotās vērtības nodokļa (PVN) un auto nodokļos" un "Algas nodokļu aprēķins 2021.gadā".

Tiešsaistes seminārs par būtiskākajām izmaiņām Dabas resursu nodokļa likumā, Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokļa un uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodokļa likumā un Pievienotās vērtības nodokļa likumā būs skatāms 14.janvārī no plkst.11 VID kontā sociālajā platformā "Facebook" un "Youtube".

Savukārt tiešsaistes seminārs par izmaiņām algas nodokļu aprēķinā 2021.gadā būs skatāms 15.janvārī no plkst.10 VID kontā sociālajā platformā "Facebook" un "Youtube".

Seminārā par izmaiņām algas nodokļu aprēķinā tiks stāstīts par to, kā mainījušās iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) likmes, kā mainījusies IIN piemērošanas kārtība autoratlīdzībām, kādi ir jaunie neapliekamo ienākumu veidi un kādas ir izmaiņas mikrouzņēmumu nodokļa maksāšanas režīmā darba algām.

2020.gada nogalē Saeima pieņēma vairākas izmaiņas nodokļu jomā, kas stājas spēkā šogad. Ar tām iespējams iepazīties VID tīmekļvietnes sadaļā "Nodokļi 2021".

Lai skaidrotu, kā tieši šīs izmaiņas ietekmēs uzņēmējus un dažādas iedzīvotāju grupas, VID šogad rīkos vairākus tiešsaistes seminārus par izmaiņām nodokļos 2021.gadā. Aktuālā informācija par turpmākajiem VID organizētājiem pasākumiem pieejama VID tīmekļvietnes "www.vid.gov.lv" sadaļā "Notikumu kalendārs".

Pirmais seminārs notika pagājušā gada 14.decembrī un bija veltīts izmaiņām Mikrouzņēmumu nodokļu likumā. Semināra ieraksts pieejams VID tīmekļvietnē sadaļā "Nodokļi2021/Esmu MUN maksātājs".

Написать комментарий