ЛатвияLETA22 марта 2021

Veikalu tīkls "top!" līdz 2025.gadam apņēmies atteikties no sprostos dētām olām

Veikalu tīkls "top!" apņemies līdz 2025.gadam atteikties no sprostos dēto olu tirdzniecības, pavēstīja "top!" pārstāvošā uzņēmuma SIA "Iepirkumu grupa" mārketinga direktore Ilze Priedīte.

Viņa norādīja, lai šo mērķi varētu sasniegt, "top!" stiprina sadarbību ar brīvi turēto vistu un ārpus sprostiem dēto olu ražotājiem, kā arī izglīto pircējus.

Priedīte uzsvēra, ka, īstenojot uzņēmuma attīstības ilgtspējas stratēģiju, šis ir loģisks nākamais solis. "Šādas pārmaiņas nevar notikt vienā dienā. Līdz šim jau esam veikuši un turpināsim izglītošanu veikalos un paplašinām sortimentu ar brīvo vistu un ārpus sprostiem dētajām olām," viņa minēja.

Pēc Priedītes teiktā, interese, jo īpaši par otrās kategorijas olām jeb vistu, kas dzīvo kūtī ārpus sprostiem, dētajām olām ir augusi vairāk nekā 100 reižu.

Veikalos "top!" pašreiz pircējiem tiek piedāvātas visu veidu olas. Tostarp bioloģiski ražotās olas, kuru kods ir "0", brīvi turēto dējējvistu olas -  "1", kūtī turēto vistu olas - "2" un sprostos turēto vistu olas - "3". Vistu turēšanas veidu var noteikt pēc pirmā cipara kodā, kas uzdrukāts uz katras olas.

Ar preču zīmi "top!" Latvijā pašreiz darbojas 200 pārtikas veikalu, kas pieder 12 vietējiem uzņēmumiem - SIA "Firma Madara 89", AS "LPB", SIA "Dekšņi", SIA "Mārksmens", SIA "Madara 93", AS "Roga-Agro", SIA "G.A.L.", SIA "Ogres Prestižs", SIA "Pārtikas veikalu grupa", SIA "SP", SIA "Palmas-S" un SIA "LM Jūrmala".

"Iepirkumu grupa" reģistrēta 2003.gadā, un tā veikalu tīklam "top!" nodrošina vienotu iepirkumu sistēmu un kopējas mārketinga aktivitātes. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 107 109 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. "Iepirkumu grupa" pieder "Firma Madara 89" (49,3%), "LPB" (17,82%), "Mārksmens" (12,09%), SIA "Lars Limited" (7,22%), "Dekšņi" (6,3%), "Madara 93" (4,01%) un "Internet Marketing Agency" (3,26%).

Написать комментарий