LETA13 сентября 2020

Veikalu tīkla "top!" partneris "Firma Madara’89" investējis divus miljonus eiro veikala izveidē

Veikalu tīkla "top!" partneris SIA "Firma Madara’89" investējis divus miljonus eiro jauna veikala izveidē Siguldā, Rīgas ielā 2 informēja "top!" mārketinga direktore un valdes locekle Ilze Priedīte.

Viņa informēja, ka līdz ar jaunā veikala izveidi radītas 53 darbavietas.

Priedīte minēja, ka veikala ēka radīta, domājot par iekļaušanos Siguldas arhitektūrā, proti, veikala ārsienas apdarei izmantoti ainavai raksturīgi un saskanīgi materiāli, tostarp fasādes apšuvumam izmantota koka apdare. Tāpat ēka celta, domājot par ilgtspējību un energoefektivitāti, izvēloties gan apgaismojumu, gan iekārtas.

Veikala tirdzniecības zāles platība ir 775 kvadrātmetri. Veikalā klientiem būs pieejamas trīs pašapkalpošanās kases.

"Mūsu mērķis ir mūsdienīgi veikali, kas klientiem nodrošina augstu apmierinātību un plašu preču pieejamību vienuviet. Izaugsmi un attīstību mēs redzam klientu apmierinātībā, piedāvājot kvalitatīvu un cenās pieņemamu produkciju," pauda Priedīte.

Jaunizveidotais veikals ir 200. "top!" veikalu tīklā.

Kopumā "Firma Madara’89" atvērusi 103 veikalus "top!" un "mini top!", taču kompānijai pieder arī 11 veikali "Labais", seši veikali "Skapis" un četras ēdināšanas vietas "Pasēdnīca".

Ar preču zīmi "top!" Latvijā darbojas 200 pārtikas veikalu, no tiem 119 "top!" un 81 "mini top!", kuri pieder 13 vietējiem uzņēmumiem: SIA "Firma Madara ’89", AS "LPB", SIA "Dekšņi", SIA "Mārksmens", SIA "Madara 93", SIA "Krista-A", AS "Roga-Agro", SIA "G.A.L.", SIA "Ogres prestižs", SIA "Pārtikas veikalu grupa", SIA "SP", SIA "Palmas-S" un SIA "LM Jūrmala".

Только аутентифицированные пользователи могут оставлять комментарии. Войдите, пожалуйста.