LETA05 сентября 2020

Valsts policija pie diviem Kuldīgas novada iedzīvotājiem atradusi narkotiskās vielas

Valsts policijas (VP) Kuldīgas iecirkņa policisti augusta beigās kratīšanas laikā divu personu īpašumos Kuldīgas novadā atrada un izņēma narkotiskās vielas informēja policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Madara Šeršņova.

Kratīšanas pagājušajā nedēļā Kuldīgas novadā veiktas trīs īpašumos. Pēc Šeršņovas teiktā, vienā automašīnā un divu vīriešu dzīvesvietās suns norādījis uz vietu, kur tiek glabātas narkotiskās vielas - hašišs un marihuāna.

Izņemtās aizliegtās vielas ir nosūtītas ekspertīzei, lai noteiktu vielu daudzumu un sastāvu. Tāpat tika atrastas uz izņemtas cigaretes bez Latvijas akcīzes markām. Viens no vīriešiem iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par cita veida likumpārkāpumiem.

Abiem vīriešiem pašlaik ir piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi, piebilda Šeršņova.

VP Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas turpina izmeklēšanu uzsāktajā kriminālprocesā par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu glabāšanu.

Saskaņā ar krimināllikumu par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem, skaidroja policijas pārstāve.

Только аутентифицированные пользователи могут оставлять комментарии. Войдите, пожалуйста.