ЛатвияLETA14 мая 2021

Vakar ugunsnelaimē Stopiņu novadā cieta viens cilvēks

Vakar ugunsnelaimē Stopiņu novada Vālodzēs cieta viens cilvēks informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

VUGD izsaukumu uz notikuma vietu saņēmuši plkst.14.37, jo dega vieglā automašīna sešu kvadrātmetru platībā un koka žogs piecu kvadrātmetru platībā. Cenšoties dzēst automašīnu saviem spēkiem, ugunsgrēkā cieta viens cilvēks, kurš nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Ap plkst.17.30 glābēji saņēma izsaukumu uz Nīcas novada Nīcas pagastu, kur ezerā divi cilvēki atradās laivā un tai nedarbojas motors, kas neļāva abiem cilvēkiem ar saviem spēkiem nokļūt krastā. Glābēji cilvēkus un laivu nogādāja krastā.

Tāpat vakar dzēsti 11 kūlas ugunsgrēki. Platības ziņā lielākie kūlas ugunsgrēki bija izcēlušies Jelgavas ielā Ludzā, kur pērnā zāle dega divu hektāru platībā un Salacgrīvas novada Liepupes pagastā, kur pērnā zāle dega 2,5 hektāru platībā. Kopumā Latvijā dzēsti jau 1147 kūlas ugunsgrēki.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 63 izsaukumus - 31 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā divu meža un 11 kūlas ugunsgrēku dzēšanu, 24 uz glābšanas darbiem, bet astoņi izsaukumi bija maldinājumi.

Написать комментарий