LETA30 сентября 2020

Ugunsgrēkā dārza mājā Rīgā gājis bojā cilvēks

Vakar ugunsgrēkā kādā dārza mājā Rīgā gājis bojā cilvēks informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Vakar ap plkst.16 ugunsdzēsēji devās uz izsaukumu Rīgā, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju dega neapdzīvota dārza mājā. Notikuma vietā ugunsdzēsēji konstatēja, ka dārza māja deg ar atklātu liesmu visā 15 kvadrātmetru platībā.

Veicot dzēšanas darbus, tika atrasts cilvēks, kurš bija gājis bojā. Savukārt netālu no notikuma vietas ar garu zāli aizaugušā teritorijā tika atrasts cilvēks, kurš pirms VUGD ierašanās bija izkļuvis no degošās būves un bija cietis ugunsgrēkā. Cietušais tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem.

Naktī ap plkst.3.30 VUGD saņēma izsaukumu uz Asaru prospektu Jūrmalā, kur dega neapsaimniekota vienstāva ēka 200 kvadrātmetru platībā. Četru stundu laikā šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Savukārt Carnikavas novadā glābēju palīdzība vakar bija nepieciešama cilvēkam, kurš saviem spēkiem nespēja izkļūt no meža. Glābēji atrada cilvēku un nogādāja līdz NMPD transportlīdzeklim.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 44 izsaukumu: 12 - uz ugunsgrēku dzēšanu, 20 - uz glābšanas darbiem, bet 12 izsaukumi novērtēti kā maldinājumi.

Только аутентифицированные пользователи могут оставлять комментарии. Войдите, пожалуйста.