LETA15 сентября 2020

Trešdien īpašnieki plāno pārrunāt kriminālprocesu saistībā ar atkritumu apsaimniekotāju "Piejūra"

Trešdien, 16.septembrī, plānots sasaukt pašvaldību SIA "Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība "Piejūra"" kapitāldaļu turētāju pārstāvju ārkārtas sapulci, lai pārrunātu saistībā ar uzņēmumu sākto kriminālprocesu pastāstīja uzņēmuma valdes loceklis Ēriks Zaporožecs.

Viņš pats pašlaik nekomentēja Valsts policijas (VP) pausto, ka "Piejūra" radījusi būtisku kaitējumu dabai un Latvijas saimnieciskajām interesēm vairāk nekā četru miljonu eiro apmērā, solot to darīt pēc uzņēmuma īpašnieku sapulces. Turklāt uzņēmums arī neesot saņēmis informāciju no tiesībsargājošajām iestādēm.

"Es nezinu, ko man teikt. Ja būtu jāstāsta par zirgu, es stāstītu par zirgu, ja par ēzeli, es stāstītu par ēzeli. Pašlaik nav ne zirga, ne ēzeļa," pauda uzņēmuma vadītājs.

Pēc viņa teiktā, uzņēmumam nav izprotamas summas, kas tiek minētas uzraugošo un izmeklējošo iestāžu paziņojumos kā zaudējumi, jo tās atšķiroties. Tāpēc arī nevarot komentēt, kas zaudējumus radījis. Turklāt daļa no minētajiem pārkāpumiem varētu būt saistīti ar laiku, kad Zaporožecs nav bijis uzņēmuma vadībā.

"Mans uzdevums ir nodrošināt uzņēmuma operatīvo darbu, lai atkritumi tiktu izvesti, iepakojums savākts," apgalvoja valdes loceklis, piebilstot, ka uzņēmuma sniegtie pakalpojumi tiek nodrošināti.

Jau ziņots, ka "Piejūra"" radījusi būtisku kaitējumu dabai un Latvijas saimnieciskajām interesēm vairāk nekā četru miljonu eiro apmērā, izmeklēšanas laikā secinājusi VP.

Только аутентифицированные пользователи могут оставлять комментарии. Войдите, пожалуйста.