ЛатвияLETA5 дней

"Stockmann" ieguldīs 2,5 miljonus eiro "Delikatess" nodaļas renovācijā

Somijas "Stockmann grupa" Latvijas universālveikala "Stocmann" nodaļas "Delikatess" renovācijā ieguldīs 2,5 miljonus eiro pavēstīja SIA "Stocmann" mārketinga vadītāja Dace Kokina.

Viņa informēja, ka "Stocmann" nodaļas "Delikatess" pirmie renovācijas darbi sāksies 17.maijā. Plānots, ka "Delikatess" nodaļa jaunajā veidolā klientiem būs pieejama no šā gada rudens.

Pēc kompānijā skaidrotā, "Delikatess" nodaļas, kas ir 2400 kvadrātmetru platībā, renovācijas darbi paredz gan nodaļas vizuālā tēla izmaiņas, gan klientiem jaunu un ērtu servisu un risinājumu ieviešanu. Nodaļas renovācijas projekta īstenošana uzticēta Latvijas arhitektiem Lienei Griezītei un Robertam Valdmanim.

Līdztekus vizuālām pārvērtībām, kas ietver arī jaunas ēdināšanas zonas izveidi, tematiski noformētas produktu nodaļas, tiks ieviesti arī jauni dabai draudzīgi risinājumi, papildināts sortiments, aicinot iepazīt jaunas un īpaši atlasītas garšas no visas pasaules, kā arī tiks paplašināts pašmāju ražotāju produktu klāsts.

"Stockmann" direktore Dace Goldmane uzsvēra, ka ar ieguldījumu nodaļas attīstībā uzņēmums turpina realizēt piecgades biznesa plānu, kuru sākts īstenot pērn.

Latvijā "Stockmann" 2019.gadā strādāja ar 40,624 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 25,7% - līdz 940 773 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānija "Stockmann" reģistrēta 1998.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2,775 miljoni eiro. "Stockmann" pilnībā pieder 1862.gadā dibinātajai Somijā reģistrētajai "Stockmann".

Написать комментарий