ЛатвияLETA26 мая 2021

Sāk administratīvās lietvedības par pasākuma rīkošanu sabiedriskās ēdināšanas iestādē

Šonedēļ policija Liepājā sākusi administratīvās lietvedības pret desmit personām par pasākuma rīkošanu sabiedriskās ēdināšanas iestādē informēja Liepājas Pašvaldības pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Pirmdien ap plkst.23.20 Pašvaldības policijā saņemta informācija, ka vienā no izklaides vietām Dzirnavu ielā tiekot skaļi atskaņota mūzika un traucēts naktsmiers apkārtējo māju iedzīvotājiem.

Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka sabiedriskās ēdināšanas iestādes telpās tiek atskaņota mūzika, kā arī tur atrodas vairākas personas, kuras lietoja alkoholu kā iekštelpās, tā arī īpašuma teritorijā. Kopumā sabiedriskās ēdināšanas vietā atradās desmit personas. Viena no personām paskaidroja, ka notiekot privāts pasākums.

Personām tika izskaidrots, ka privāti pasākumi un privāta pulcēšanās ir aizliegta, izņemot pasākumus divu mājsaimniecību ietvaros ārtelpās līdz desmit personām. Pret visiem desmit cilvēkiem sāktas administratīvās lietvedības par epidemioloģiskās drošības pasākumu Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai noteikumu neievērošanu. Par šo noteikumu neievērošanu var tikt piemērots naudas sods.

Написать комментарий