ЛатвияLETA29 марта 2021

Saeimas ziemas sesijā visvairāk debatējuši deputāti Stepaņenko, Valainis un Zariņš

Šī gada Saeimas ziemas sesijā visvairāk debatējuši deputāti Jūlija Stepaņenko ("Likums un kārtība"), Vikors Valainis (ZZS) un Ivars Zariņš (S) informēja Saeimas Preses dienestā.

Stepaņenko ziemas sesijā no 7.janvāra līdz 29.martam ir debatējusi 100 reizes, Valainis - 87 reizes, Zariņš - 56 reizes, Aldis Gobzems - 48 reizes, Sergejs Dolgopolovs un Regīna Ločmele - katrs pa 43 reizēm, Vjačeslavs Dombrovskis - 41 reizi, Jānis Vucāns - 36 reizes, Edgars Tavars - 34 reizes un Ļubova Švecova - 31 reizi.

Šajā laika posmā 13.Saeima pieņēmusi četrus jaunus likumus un grozījumus 52 likumos. Deputāti sanāca uz 40 ārkārtas sēdēm, kuras notika attālināti platformā e-Saeima, ņemot vērā Covid-19 izraisītās pandēmijas dēļ noteiktos ierobežojumus un piesardzības pasākumus.

Ziemas sesijā izskatīšanai komisijās nodoti 68 likumprojekti, no kuriem 51 iesniedzis Ministru kabinets, sešus - Saeimas deputāti, bet 11 likumprojektus iesniegušas Saeimas komisijas.

Strādājot ar iesniegtajiem likumprojektiem un skatot tos otrajā un trešajā lasījumā, Saeimā kopumā vērtēti 1344 priekšlikumi.

Saeima šī gada ziemas sesiju slēdza 29.martā un pavasara sesiju sāks 6.aprīlī. Kārtējo sesiju starplaikā pēc nepieciešamības var sasaukt Saeimas ārkārtas sesijas un noturēt komisiju sēdes.

Написать комментарий