LETA08 января 2021

Rosina sākt kriminālvajāšanu pret diviem policistiem par iespējamu krāpšanos ar darba laika uzskaiti

Iekšējās drošības birojs (IDB) rosinājis Saldus rajona prokuratūrai sākt kriminālvajāšanu pret divām Valsts policijas amatpersonām par iespējamām krāpnieciskām darbībām nolūkā saņemt nepamatotu darba samaksu informēja IDB.

Birojs prokuratūrai nosūtījis divus kriminālprocesus kriminālvajāšanas sākšanai pret divām Kurzemes reģiona pārvaldes teritoriālās struktūrvienības amatpersonām par krāpniecisku darbību veikšanu nolūkā gūt sev mantisku labumu.

Veicot pirmstiesas izmeklēšanu, IDB guva pierādījumus tam, ka minētās amatpersonas darba laika uzskaites tabulās iekļāva informāciju par darba stundām, kurās faktiski darba pienākumi netika veikti, tādējādi amatpersonām tika izmaksāta nepamatota darba samaksa, bet policijai - radīti materiālie zaudējumi.

"Valsts amatpersonu iespējamu noziedzīgo nodarījumu atklāšanā būtiska ir gan Iekšējās drošības biroja profesionāla darbība, gan arī veiksmīga sadarbība ar citām tiesībsargājošām iestādēm, un arī šajā gadījumā informācija par iespējamo noziedzīgo nodarījumu un dienesta pārbaudes materiāli tika saņemti no Valsts policijas," norāda IDB priekšnieks Valters Mūrnieks.

Написать комментарий