LETA24 сентября 2020

"Rīgas namu pārvaldnieks" šogad īstenos aptuveni pusi no plānotajiem ēku remontiem

SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) šogad īstenos aptuveni pusi no sākotnēji plānotajiem remontdarbiem, intervijā atzina septembra sākumā amatā ieceltais RNP valdes priekšsēdētājs Ronalds Neimanis.

Lai labāk saprastu, kāda ir situācija uzņēmumā, esot analizēts auditoru ziņojums. Tajā tika norādītas būtiskas problēmas saistībā ar iepirkumiem. Iepriekšējā, uzņēmuma pagaidu valde, redzot iespējamo negodprātīgo attieksmi pret iepirkumu organizēšanu, šos iepirkumus ir apturējusi, teica Neimanis.

Tas savukārt izraisījis plānoto remontdarbu iekavēšanos. Jau iepriekš uzņēmumā bija problēmas ar remontdarbu organizēšanu. Ierasti remontdarbos līdzekļu apguve bija ap 80%. Šogad būs tikai aptuveni 50%.

"Taču gribu nomierināt iedzīvotājus, remontdarbiem paredzētā nauda nekur nepazudīs, remontdarbi tiks veikti un nauda tiks izlietota remontiem, tikai vēlāk. Šie darbi būs jāpaveic nākamgad. Labāk, lai iedzīvotāju nauda, kas ir uzkrājumos, pašlaik netiek izmantota un mēs to izlietojam godīgos, caurspīdīgos iepirkumos, nekā vēlāk laužam līgumus un tiesājamies, zaudējot laiku un finansējumu," teica Neimanis.

Только аутентифицированные пользователи могут оставлять комментарии. Войдите, пожалуйста.