LETA21 сентября 2020

Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā sākušies Sarkano pandu mājas būvdarbi

Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā ir sākušies demontāžas un sagatavošanās darbi Sarkano pandu mājas izveidei, kas top ar mazumtirgotāja "Maxima Latvija" un veikalu klientu atbalstu informēja "Maxima Latvija" komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

Viņa norādīja, ka pašlaik Rīgas zoodārzā norit demontāžas darbi un būvlaukuma sagatavošana. Lēnām pa daļām tiek griezta kādreizējās lāču ekspozīcijas dzelzsbetona grīda. Tāpat tiek stiprinātas gan konstrukcijas, kas tiks izmantotas jaunajai mājai, gan līdzās esošās Tropu mājas vecā dolomīta siena, lai būvdarbu ietekmē tā netiktu bojāta. Pandu mājas izveides noslēdzošajā posmā grodos, kas šobrīd tiek iemūrēti sienu stiprināšanai un piepildīti ar keramzītu, tiks izveidoti ekspozīcijas stādījumi.

Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza valdes priekšsēdētājs Rolands Greiziņš uzsvēra, ka jebkuru dzīvnieku uzņemšana ir garš un atbildīgs process, jo ikvienam dzīvniekam ir nepieciešama īpaši piemērota vide, lai justos komfortabli. Pēc viņa teiktā, patlaban plānojam, ka septembra beigās turpināsies pandu mājas būvniecības process un to varētu pabeigt 2021.gada vasaras beigās.

Только аутентифицированные пользователи могут оставлять комментарии. Войдите, пожалуйста.