LETA07 сентября 2020

Rīgas ielās notiks ikgadējais "Nakts brauciens"

Sestdien, 12.septembrī, Rīgas ielās tiks rīkots ikgadējais "Nakts brauciens", kas četru kilometru garajā Krasta ielas trasē aicinās ikvienu, kurš gatavs baudīt kopīgu sportošanas prieku uz skrituļslidām, skrituļdēļa vai skrejriteņa informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Arī šogad pasākuma centrs atradīsies pie tirdzniecības centra "Mols". Plkst.23 tiks atvērta trase un katrs pēc vēlēšanās varēs sākt braucienu un izbraukt vienu vai vairākus apļus līdz pat trases slēgšanai plkst.1.

Ievērojot valstī noteiktās distancēšanās prasības, kopējs starts netiks dots, tāpēc visi, kuri vēlas piedalīties "Nakts braucienā", var ierasties un sākt braucienu sev piemērotā laikā.

Reģistrēšanās pasākumam nenotiks. Pasākuma dalībniekiem, kuriem būs nepieciešams inventārs, to varēs iznomāt no plkst.22. Nomā būs pieejamas skrituļslidas un skrejriteņi.

Par enerģisku atmosfēru pasākuma centrā, kā arī vairākos posmos trasē, gādās dīdžeji. Braucienu noslēdzot, dalībniekiem būs iespēja sasildīties ar tēju un lielisku atmosfēru pasākuma centrā. Tāpat pie īpašas "Nakts brauciens" foto sienas dalībnieki varēs iemūžināt savus vislabākos atmiņu mirkļus.

Lai nodrošinātu "Nakts brauciena" dalībniekiem ērtāku sportošanu, pie tirdzniecības centa "Mols" atradīsies mantu glabātuve, kura darbosies līdz pat pasākuma beigām.

"Nakts brauciena" laikā tiks ievērotas prasības par publisku pasākumu organizēšanu, tāpēc pasākumā būs ierobežots dalībnieku skaits, kas nedrīkstēs pārsniegt 3000 cilvēku, un tas tiks kontrolēts pie ieejas pasākumā.

Только аутентифицированные пользователи могут оставлять комментарии. Войдите, пожалуйста.