LETA14 сентября 2020

Rīgas domē ievēlētais Ķuzis kļuvis par partijas "Vienotība" biedru

Partiju apvienībā "Jaunā Vienotība" (JV) ietilpstošās partijas "Vienotība" valde šodien vienbalsīgi apstiprinājusi ģenerāļa, bijušā Valsts policijas priekšnieka Inta Ķuža iesniegumu par iestāšanos partijā informēja politiskajā spēkā.

Ķuzis JV komandai pievienojās februārī un no apvienības saraksta veiksmīgi startēja Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās, saņemot rīdzinieku mandātu darbam galvaspilsētas pašvaldībā.

"JV komanda ir pieredzējuši, valstiski domājoši, uzticami politiķi, ar kuriem kopā vēlos strādāt - tā bija mana motivācija gan piedaloties Rīgas domes vēlēšanās šīs komandas sastāvā, gan arī tas ir mans vadmotīvs pašlaik, kļūstot par pilnvērtīgu partijas "Vienotība" biedru," uzsver Ķuzis.

Politiķis norāda, ka profesionālajā karjerā policijā gandrīz 40 gadus ir kalpojis valstij un ka darbs politikā ļaus viņam turpināt strādāt sabiedrības labā. Ķuzis darbosies "Vienotības" Rīgas nodaļā.

Līdz ar viņu valde šodien uzņēma partijā vēl četrus biedrus, kuri darbosies Grobiņas un Garkalnes nodaļās. Kopš gada sākuma partija "Vienotība" savās rindās uzņēmusi gandrīz 40 jaunus biedrus un organizācijas biedru kopskaits tuvojas 2200 cilvēkiem.

"Vienotība" ar partijām "Kuldīgas novadam", "Tukuma pilsētai un novadam", "Valmierai un Vidzemei", "Jēkabpils reģionālā partija" un "Latgales partija" kopā veido JV.

Только аутентифицированные пользователи могут оставлять комментарии. Войдите, пожалуйста.